יום רביעי, 14 באוגוסט 2019

מי זה Boobi Netanyahu ? או הבלתי מזוהה מבלתי מזוהה פטור!

אם עדיין לא הכרתם אז נא להכיר. זהו בובי (BOOBI) נתניהוובובי זה  "הבלתי מזוהה" (רחמנא לצלן) פתח ערוץ מאוד ויראלי בפייסבוקושם הוא פרסם ומפרסם סרטוני סאטירה 'קורעים'. כיוון שאין אני בן בית בפייסבוק, גוגל סיפק את סקרנותי בכתבה הבאה בוואלה שפורסמה עוד ב- 2017. אבל הסרטונים בכתבה הוסרו. כנראה מחשש עבירה על חוק תעמולת בחירות. או שזוהי תוצאת פרשת בזק-אלוביץ'-וואלה מתיק 4000 ?
לא קראתי את נוסח החוק, אך בכללי אין לפרסם "תעמולת בחירות בלתי מזוהה". כלומר לביבי נתניהו ולבוטים המומצאים מטעמו (לכאורה) מותרת תעמולת בחירות, אבל על בובי וקנקן "הבלתי מזוהים" יש להפעיל את צנזורת הבלתי מזוהים ביד ברזל.

אז יצאתי וחקרתי ומצאתי 5 סרטוני סאטירה קצרים שעדיין לא נמחקו מיוטיוב (כי אומרים שאפשר לחגוג על נוספים בחשבון הפייסבוק של בובי). ראיתי ונקרעתי מצחוק. אוי לנו מצחוק כזה, אבל היהודים ידועים עוד מימי הרש'לה וחכמי חלם בחוש הומור משובח גם בעת צרה. הנה אני מביא אותם בפניכם. ההנאה מובטחת (במיוחד אם הינכם נהנים לצחוק עד דמעות ואם אינכם נמנים על המריונטות של ביבי. אם כי נראה לי שגם ליכודניקים אדוקים יצחקו מהם בסתר).

הפתיח של מופע הסטנדאפ שלי
https://youtu.be/-PFxz9Agcq8


מופע חי חלק ב'
https://youtu.be/9heA-1zVGCw


חלום בלהות במחסן
https://youtu.be/isZnYYj843w

ראפ באטל במחסן המתנות
https://youtu.be/YvxBxwnlmhI

דם זה לא מים
https://youtu.be/MnSqQ5GSNYw

בסרטונים ציינתי את המקור ביוטיוב אבל העליתי אותם מספריית הווידאו שלי ליתר ביטחון, פן ייעלמו מיוטיוב בימים הקרובים.  ושמעתי שבאתר הפייסבוק של בובי יש עוד סרטון המופנה כלפי שוט צנזורת הליכוד, שמהלכת אימים על מלצר: "געוואלט. זוהי תעמולת בחירות של בלתי מזוהה". והסרטון הזה בפייסוק  עוסק ב"מיהו בובי זה". ושמו האמיתי של בובי זה שמור במערכת וואלה. אבל הוא חושש קצת להיחשף בפני הטוקבקיסטים הקיצוניים שמאחלים לו מכול טוב אלימותנו. ובובי מבטיח שאם ימחקו את חשבון הפייסבוק שלו (בטיעון תעמולת בחירות) - הוא יפתח חשבון חדש ועוד כמה שצריך. כי בובי לא אוהב שסותמים לא את הפה. ובובי הוא אחלה מלך שאין כמוהו


וגם אני לא אוהב שסותמים לי את הפה, ואם יקרה משהו לפוסט הזה, אני אדאג לפרסם אותו שוב ושוב בריבית דריבית בתוספת אחרים. ואת הסרטונים אשלח לכל מכריי ומוקירי בעולמות הוואטסאפ. יגידו שאני עובר גם כן עבירת חוק הבחירות בשל סאטירה "בלתי מזוהה"? אז שיגידו, כי אני לא.
ראשית כי ציטטתי רק את המקור, וכמו גנב מגנב - בלתי מזוהה המעתיק מבלתי מזוהה פטור, נכון?
וחוצמזה הסרטונים האלה פורסמו ביוטיוב ובפייסבוק לפני 'התקופה האסורה'.
וחוצמזה, הבלתי מזוהים לא באמת אינם מזוהים בממשלת האח הגדול.
אבל בניגוד למריונטות האלימות, הבלתי מזוהים פשוט חפצי חיים הם.
לא נראה לכם? אז תסגרו את גוגל כמו בסין ושממשלת האח הגדול תחלק טלפון Huawei לכל אזרח...

חצי שעה בטלפון וידעו עליך את הכול

2 תגובות:

 1. הוא איש חכם ומבריק,שקצת איבד את הצפון [ טוב הרבה..] אבל אני קורא עכשיו את נח הררי, 21 מחשבות על המאה ה- 21, ובחלק הראשון הוא מתיחס בדיוק לטיפוסים בעלי טיפולוגיה ביביאנית בכל העולם, ותולה זאת בין היתר בהתערערות המודל [ הנרטיב, הסיפור, האידיאל, החזון ] הליבראלי שנותר אחרי קריסת הפאשיזם והקומוניזם.
  שמירה על הזכויות שיש לך כאזרח בחברה בה אתה חי, ודחיית כל זר, מהגר, שרוצה להגר אל תחום הזכויות העודפות שלך. דבר זה , בין גורמים נוספים, מוביל להעדפת מנהיגים לאומיים[?] כ- פוטין, ארדואן או ביבי [ אגב ביבי - טרם הוזכר בפרק ובכלל.. אבל אני רק בתחילת הקריאה], שמשתלטים על התקשורת ומנציחים מצג מזויף של המציאות, שלדעת הררי מונע את תגובת ההמונים [ כפי שהיה במאה ה- 20 ]. לדעתו מנהיג כוחני כביבי מאפשר "ודאות" במציאות כאוטית, שלרבים מאוד זה מספיק כל עוד מעמדם החברתי וזכויות היתר שלהם לא נפגעות.
  חוץ מזה, יש לה-ביבי חוש הומור משגע. חבל שבמצבו הנוכחי ובהקשרי חייו הקשים [ שמשפיעים על כולנו ] נעלם ההומור לגמרי.

  השבמחק
  תשובות
  1. נראה שגם במקרה שלו, חכמה אינה מחסנת מפני שחיתות מוסרית וחשד כבד בפלילים כמו מפני העדפת העצמי על טובת המדינה לכאורה. השלטון משחית ולכן מצער מאוד שהנ"ל לא עמד בהבטחת הבחירות שלו "שהוא יקדם חוק שיגביל ראש ממשלה לשתי קדנציות".

   מחק

הגב כאן

למען הפרוטוקול

  מי אמר שאין הצבעות טקטיות? בני המשפחה התחלקנו במודע וכל אחד או אחת הצבענו לאחת משלוש המפלגות שהיתה קיימת סכנה שלא יעברו את אחוז החסימה - ה...