יום ראשון, 24 בנובמבר 2019

הסטטיסטיקה של לא יהיה כלום כי אין כלום"לא יהיה כלום כי אין כלום", אומר כל פושע מואשם ועורכי דיניו. לא? נכון, לכל אחד עומדת חזקת החפות עד להכרעת בית המשפט. אך על אפם וחמתם של ביבי, כנופיית המלקקים שלו, ומעריצי "רק ביבי" שלו - ההכרעה יכולה להיות רק בבית המשפט. לא על ידי העם, לא על ידי מסיתים ולא על ידי מהלכי אימים - במדינה שאינה רפובליקת בננות. כי במשפט הישראלי מכריעים שופטים ולא חבר מושבעים, מפגינים, או מסיתים.

כמובן לכל אחד חזקת החפות עד להכרעת בית המשפט. גם לביבי. אבל קולות נשמעים מכיוון כנופייתו, שהם תקוותם של מעריציו (שאינם מבינים כי בתי הקברות מלאים באנשים שאיין להם תחליף). והקולות האלה תולים תקווה בסטטיסטיקה של אי ההרשעות (הזיכויים) שהיא 10% מכתבי האישום. כלומר, זיכויים בעשירית מכלל כתבי האישומים.

אבל לנאשם בפלילים ביבי - 3 כתבי אישום חמורים ולא אחד. ולכן, לפי חוקי ההסתברויות הידועים, הסיכוי שביבי יזוכה במשפט של מדינת ישראל נגד בנימין נתניהו בכל התיקים הוא:
הסיכוי שיזוכה בתיק 1, כפול הסיכוי שיזוכה בתיק 2, כפול הסיכוי שיזוכה בתיק 3. ככה זה עובד. ונתרגם את זה למתמטיקה - הסיכוי שיצא זך ונקי כשלג בשלושת התיקים הוא:
 

נראה לכם שסוללת עורכי הדין של ביבי לא יודעים זאת?


אבל נראה שהוא מצטייד במחסן של דבק מגע מדביק כיסאות.


או שבשבילו זה רק סיפור בהמשכים?

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הגב כאן

למען הפרוטוקול

  מי אמר שאין הצבעות טקטיות? בני המשפחה התחלקנו במודע וכל אחד או אחת הצבענו לאחת משלוש המפלגות שהיתה קיימת סכנה שלא יעברו את אחוז החסימה - ה...